Pan Jotka napisał(a):

Jadczak twittuje, ze jedyny majątek spółki która nabyla Wisłę jest...wynajęte za 100(!!!!) zl +vat biuro w Warszawie.
|
Chyba ktoś będzie miał niedługo na głowie Urząd Skarbowy. Najem biura w Warszawie o powierzchni 85 m2 oraz garażu za 100 zł miesięcznie
