Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3080
Stary 17.08.2016, 19:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jadczak twittuje, ze jedyny majątek spółki która nabyla Wisłę jest...wynajęte za 100(!!!!) zl +vat biuro w Warszawie.
Chyba ktoś będzie miał niedługo na głowie Urząd Skarbowy. Najem biura w Warszawie o powierzchni 85 m2 oraz garażu za 100 zł miesięcznie