For_FuN_ napisał(a):

|
I dzisiaj niestety zobaczymy, jak pierwszy klub od tylu lat wchodzi do LM. Rywali mają wymarzonych, bo korki od szampanów powinny strzelać, kiedy na kogoś takiego trafia się w II rundzie kw. do LM, a nie w IV. W dodatku to najsłabszy rywal Legii w tych eliminacjach. Białorusini, to podobno w dwumeczu powinni strzelić dwucyfrówkę(z relacji tych, którzy oglądali tamte mecze).
|
Jak coś to we wtorek...
Oglądałem parę meczy Legii i nie wiem skąd ten hura optymizm... Naprawdę aż tak słabi są Irlandczycy?