Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3069
Stary 17.08.2016, 18:02
Ja nie kupuję tego taniego PR. Ale załóżmy, że rzeczywiście trafił nam się łobuziak o gołębim sercu. Może i nabroił, ale Wisłę ukochał i będzie o nią dbał. Czasem jej zaszkodzi, ale to nieumyślnie - on dla Wisły będzie chciał dobrze. Bo to chyba najbardziej optymistyczny scenariusz. Załóżmy, że tak jest. Co nam te dobre intencje dadzą? Gdyby miało być choć trochę fachowo, to 1) przeprowadzono by prawdziwy audyt (proszę nie pisać, że był. właściciel sam powiedział, że jest zaskoczony tym, co zastał w papierach), 2) gotowy byłby plan działania, 3) od razu zaangażowano by ludzi z shortlisty właściciela i MC, 4) zwykłe formalności nie byłby załatwiane przez osoby decyzyjne i nie urastały do rangi gigantycznych problemów administracyjno-organizacyjnych.

Sorry, nie kupuję tego.

BTW byłoby mocno niefair wobec naszego rzecznika, gdyby miał ustąpić miejsca komuś nowemu. Sprawiał wrażenie jednej z niewielu osób, na której ten klub opierał się w ostatnich dniach - nie tylko w wymiarze Wisła-kibice, ale także organizacyjnym.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.