qbbba napisał(a):

JM: Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą.
No to ku***a jak chłop rodem z Włoch, rzucający plackiem nad głową, mieszkający w Częstochowie, jest utożsamiany z Wisłą?! Wszystkie te jego wypowiedzi to jakiś jeden, wielki bełkot. Ja się poddaje Panie i Panowie, nie mam już nerwów, żeby słuchać/czytać tego człowieka.
|
No co Ty?! Przecież Kubuś jest spoko, tylko trzeba mu dać trochę czasu
