Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3068
Stary 17.08.2016, 18:02
qbbba napisał(a):Wyświetl post
JM: Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą.

No to ku***a jak chłop rodem z Włoch, rzucający plackiem nad głową, mieszkający w Częstochowie, jest utożsamiany z Wisłą?! Wszystkie te jego wypowiedzi to jakiś jeden, wielki bełkot. Ja się poddaje Panie i Panowie, nie mam już nerwów, żeby słuchać/czytać tego człowieka.
No co Ty?! Przecież Kubuś jest spoko, tylko trzeba mu dać trochę czasu