|
JM: Zarząd powstanie w ciągu kilku dni, może tygodni. Będą go tworzyć tylko i wyłącznie ludzie, którzy są utożsamiani z Wisłą.
No to ku***a jak chłop rodem z Włoch, rzucający plackiem nad głową, mieszkający w Częstochowie, jest utożsamiany z Wisłą?! Wszystkie te jego wypowiedzi to jakiś jeden, wielki bełkot. Ja się poddaje Panie i Panowie, nie mam już nerwów, żeby słuchać/czytać tego człowieka.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
|