Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3064
Stary 17.08.2016, 17:52
heoij napisał(a):Wyświetl post
Kto ma konto na twitterze, to niech pyta, może odpowie, bo obudził się z letargu

https://twitter.com/JakubMeresinski
O co tu pytać?
Jaki to trzeba mieć tupet żeby na sfałszowanym dokumencie zrobić tytuł licencjata. Cały czas mając z tyłu głowy że jesteś oszustem. Później posługiwać się tym tytułem i nawet się tym chwaląc.
Po czym jak sprawa wychodzi na jaw to najpierw tłumaczysz to błędami młodości (mimo że w 2013 miał 27 lat) a potem dajesz skan z KRK pokazujący niby że "JESTEM NIEWINNY"