Dokładnie, został skazany za przestępstwo, a kara to grzywna. Raczej opóźnienia z wpisem do tego rejestru i tylko tyle.
Inną sprawą jest wysokość tej grzywny, bo jest ona dopasowana do stanu posiadania wiadomixa. Co na to urząd skarbowy? Facet skłamał przed sądem i jakaś kontrola by się przydała, bo skoro nie ma żadnych środków i nie ma pracy, to skąd pieniążki na zakup klubu

? Poza tym nieprzyjemności już z samego faktu.
"W tej sprawie w dniu 23 marca 2016 roku Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał wyrok nakazowy, w którym uznał Jakuba M. za winnego zarzucanego mu czynu i wymierzył mu karę 100 stawek dziennych grzywny, ustalając wysokość jednej stawki na 10 zł. Wyrok ten stał się prawomocny w dniu 27 kwietnia 2016 roku.
Po uzyskaniu informacji, że ww. wyrok jest prawomocny..."
Złożył papiery na tą uczelnię w sierpniu/wrześniu 2013 roku, a w czerwcu roku następnego uzyskał tytuł licencjata. Gdzie tak w Polsce kształcą? Mereś, to prawdziwy geniusz

.