Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3049
Stary 17.08.2016, 16:37
https://eszjot.wordpress.com/2016/08...meresinskiego/

Skarb Państwa siedzi na tej spółce, to znaczy, że siedzi na nas.

Jak można było sprzedać Wisłę spółce, której udziały są zajęte przez Skarb Państwa? Wszystkiemu winna jest pani Monika? A gdzie byli rodzice? Zadam sakramentalne pytanie.
Ostatnio edytowane przez yarow : 17.08.2016 o godz. 16:43.