https://eszjot.wordpress.com/2016/08...meresinskiego/
Skarb Państwa siedzi na tej spółce, to znaczy, że siedzi na nas.
Jak można było sprzedać Wisłę spółce, której udziały są zajęte przez Skarb Państwa? Wszystkiemu winna jest pani Monika? A gdzie byli rodzice? Zadam sakramentalne pytanie.