|
Oho.. Stanowski juz kreci kolejna afere bo Meres pojechal Bonkowi.
Jak Wisle nie przyznaja licencji to wowczas legionisto bedziesz mogl zabrac glos. A teraz nie strzelaj z dupy farmazonami ze cos nie wzbudzilo euforii.
A czemu stanowski ma wtyki jako jedyny dzienikarz w warszawskich placowkach to latwo sie domyslec.
|