Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3035
Stary 17.08.2016, 15:45
Robek napisał(a):Wyświetl post
Przeciez JM sam powiedzialmaksymalnie tydzień zorganizujemy konferencję prasową z prawdziwego zdarzenia. Zostanie przedstawiony skompletowany zarząd, pełna wizja klubu.

Dlaczego dopiero po takim czasie?

- Musieliśmy wykonać tytaniczną pracę. Nie mogliśmy wziąć do klubu ludzi z ulicy, którzy nie mają o pewnych tematach pojęcia i nic tu nie wniosą. Że tak to nazwę: rekrutacja trwa. Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat.
No i dostałeś na stanowisku wiceprezesa jakiegoś kucharza, kumpla Meresia od lewych firm, który nie potrafił poprowadzić restauracji.

Normalny człowiek(zwłaszcza anonimowy, jak gimnazjalista), to zaraz po zakupie klubu organizuje konferencję i się przedstawia! Mówi kim jest, jakie ma plany i jak chce to zrealizować. Takie proste, że aż banalne.