Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3034
Stary 17.08.2016, 15:40
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie oczekuje szejka, ale też nikt nie pogodzi się z faktem, że JM będzie właścicielem Wisły, a z każdym dniem kwiatków związanych z nim jest więcej, jutro ma być kolejny ( publikacja gościa który nawet nie jest dziennikarzem, ciekawe czym zajmują się miejscowi dziennikarze? Albo jak Telefonika sprawdzała kupca, bo wychodzi, że w ogóle nie sprawdzała)

Nie bardzo rozumiem co robi SKWK, większość kibiców już postawiła wyrok, że mają Biscayne miejsce w zarządzie/klubie, a tak naprawdę nikt nie wie jak jest. Z drugiej strony nie ma się co dziwić ludziom skoro nie wyszło od nich żadne oświadczenie poza faktem, że są zadowoleni po spotkaniu z JM.

Po dzisiejszym wywiadzie JM myślę, że większość niezdecydowanych przestała wątpić kim jest nasz nowy właściciel.
Przeciez JM sam powiedzialmaksymalnie tydzień zorganizujemy konferencję prasową z prawdziwego zdarzenia. Zostanie przedstawiony skompletowany zarząd, pełna wizja klubu.

Dlaczego dopiero po takim czasie?

- Musieliśmy wykonać tytaniczną pracę. Nie mogliśmy wziąć do klubu ludzi z ulicy, którzy nie mają o pewnych tematach pojęcia i nic tu nie wniosą. Że tak to nazwę: rekrutacja trwa. Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat.