cinekw napisał(a):

"Jutro o 11.45 duet Meresinski - Esposito ma stawić się przed Komisją Licencyjną. Łagodnie mówiąc, dokumenty nie wzbudziły euforii." - K. Stanowski
Kucharz jedzie walczyć o naszą licencję, będzie dobrze.
|
pier.dolnie jakas pizze na szybko i bedzie dobrze...
