sedonh napisał(a):

|
To kur** nie chodź "kibicu" rzeczywiście pomożemy Wiśle olewając mecz, piłkarze powinni czuć wsparcie, rzygać mi się chce jak patrzę na twój post, kim ty kur** jesteś żeby mówić kto jest kibicem Wisły a kto nie
|
Pan z rodziny Pana Meresińskiego?