Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 17.08.2016, 15:14
sedonh napisał(a):Wyświetl post
To kur** nie chodź "kibicu" rzeczywiście pomożemy Wiśle olewając mecz, piłkarze powinni czuć wsparcie, rzygać mi się chce jak patrzę na twój post, kim ty kur** jesteś żeby mówić kto jest kibicem Wisły a kto nie
Pan z rodziny Pana Meresińskiego?
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!