gdsmk napisał(a):

Ten artykuł nie wnosi NIC odkryczwego, bo to, że majątek Meresia zostanie zlicytowany, gdy go zamkną, było oczywiste od momentu, gdy się pojawił w Wiśle.
Jedynie powoduje podtrzymanie gównoburzy
EDIT : błąd. Wisła nie może zostać zlicytowana, zlicytowana może zostąć jedynie Projekt-Gmina.
|
Wisła nie może zostać zlicytowana
mogą zostać zlicytowane akcje Wisły będące w posiadaniu projekt-gmina
Prędzej ( jeżeli długi posiada też Projekt-Gmina.pl )
Później ( jeżeli długi posiada tylko LM )
w związku z tym , że o panu JM mam zdanie jak najgorsze
uważam , że takie zlicytowanie nie byłoby czymś złym.
Problem tylko ( aż ) tkwi w tym , że Wisła mogłaby tego nie przetrzymać z uwagi na czas w którym byłaby prowadzona egzekucja.