Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3025
Stary 17.08.2016, 15:14
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Ten artykuł nie wnosi NIC odkryczwego, bo to, że majątek Meresia zostanie zlicytowany, gdy go zamkną, było oczywiste od momentu, gdy się pojawił w Wiśle.

Jedynie powoduje podtrzymanie gównoburzy

EDIT : błąd. Wisła nie może zostać zlicytowana, zlicytowana może zostąć jedynie Projekt-Gmina.
Wisła nie może zostać zlicytowana

mogą zostać zlicytowane akcje Wisły będące w posiadaniu projekt-gmina

Prędzej ( jeżeli długi posiada też Projekt-Gmina.pl )
Później ( jeżeli długi posiada tylko LM )


w związku z tym , że o panu JM mam zdanie jak najgorsze
uważam , że takie zlicytowanie nie byłoby czymś złym.
Problem tylko ( aż ) tkwi w tym , że Wisła mogłaby tego nie przetrzymać z uwagi na czas w którym byłaby prowadzona egzekucja.