Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3022
Stary 17.08.2016, 15:02
hadees napisał(a):Wyświetl post
Ale będą jaja jak się okaże, że Mereś zrobi wszystko cacy...sprowadzi sponsorów, których przez tyle lat nie było można, wyprostuje administracje i marketing...normalnie pogrom na forum! Czytałem 2 miesiące temu: "Cupiał, wypaliłeś się, sprzedaj Wisłę!", teraz czytam: "Mereś, nic nie robisz, sprzedaj Wisłę!". Zalecam spokój do końca okna transferowego. Jak jesteśmy już "martwi" to kilka tygodni różnicy nie zrobi, bo kasy i tak nie ma z czego wyprowadzić. A wiara to jedyne czego mamy dużo
Skąd Wy się bierzecie? Z choinki żeście się urwali? Wisła nie będzie sponsorowana przez podejrzanych typów, żeby nie powiedzieć bandytów. A mam co do tego, biorąc pod uwagę dotychczasowe zarzuty wobec JM, duże zastrzeżenia, że może tak być. Ten koleś to dramat.
Jakikolwiek "mądry" pieprznie głupotę w stylu, że "poczekajmy", niech się uderzy wcześniej solidnie głową w mur. Bo takie farmazony to możecie dzieciom specjalnej troski opowiadać, a nie ludziom, którzy widzą "kim" jest JM, a właściwie - jakim cudem i prawem jest. Nie można tego kolesia zaakceptować. To jest dramat dla polskiej piłki. I jeśli MY kibice nie pokażemy fascynatom futbolu, biznesmenom etc., że się na to nie zgadzamy, rak będzie się dalej toczył przez polską piłkę, która może nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim się znalazła i nadal w znacznym stopniu, przez taką zmianę właścicielską w Wiślę, się toczy.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!