Skąd Wy się bierzecie? Z choinki żeście się urwali? Wisła nie będzie sponsorowana przez podejrzanych typów, żeby nie powiedzieć bandytów. A mam co do tego, biorąc pod uwagę dotychczasowe zarzuty wobec JM, duże zastrzeżenia, że może tak być. Ten koleś to dramat.
Jakikolwiek "mądry" pieprznie głupotę w stylu, że "poczekajmy", niech się uderzy wcześniej solidnie głową w mur. Bo takie farmazony to możecie dzieciom specjalnej troski opowiadać, a nie ludziom, którzy widzą "kim" jest JM, a właściwie - jakim cudem i prawem jest. Nie można tego kolesia zaakceptować. To jest dramat dla polskiej piłki. I jeśli MY kibice nie pokażemy fascynatom futbolu, biznesmenom etc., że się na to nie zgadzamy, rak będzie się dalej toczył przez polską piłkę, która może nigdy nie wyjdzie z bagna w jakim się znalazła i nadal w znacznym stopniu, przez taką zmianę właścicielską w Wiślę, się toczy.