Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3015
Stary 17.08.2016, 14:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niezupełnie. Umówmy się, że to też są ludzie i mają swoje słabości. Jeżeli nowy właściciel przyszedł z gwarancjami bankowymi, błogosławieństwem Cupiała, obok Citko i obiecał wielką Wisłę, to jakie mieli powody żeby nie wierzyć?


Niby tak, ale prawo nie działa wstecz. Potrzeba by solidnego prawnika żeby ogarnąć ten burdel, a i tak pewnie od dwóch różnych dostalibyśmy dwie różne interpretacje.
Polska.
Wolfy, że Ci się chce tutaj dyskutować z gośćmi, którzy albo jeszcze nawet gimnazjum nie skończyli albo są kolegami JM ?
Niestety rzeczywistość jest taka, że wszystko skrzeczy, a z wywiadu JM wyciąga się sporo dalszych nieścisłości i niedomówień.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!