Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 17.08.2016, 14:12
borys napisał(a):Wyświetl post
Z wywiadi z JM:

Dlaczego dopiero po takim czasie?
- Musieliśmy wykonać tytaniczną pracę. Nie mogliśmy wziąć do klubu ludzi z ulicy, którzy nie mają o pewnych tematach pojęcia i nic tu nie wniosą. Że tak to nazwę: rekrutacja trwa. Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców. Podsumowując: będą to ludzie związani z Wisłą od wielu lat.

Dlaczego SKWK milczy...
gość od pizzy jest tego najlepszym przykładem...