|
"Dajmy mu czas" - spoko. Czas na efekty, na dopięcie ostatnich guzików.
Ale chłop przejął Wisłę Kraków, ....a, nie Ludowy Uczniowski Klub Piłkarski "Sobolik" trenujący we wsi Chrostowa, tylko najstarszy działający klub piłkarski w Polsce. To ZOBOWIĄZUJE, m.in do dbania o wizerunek. Kiedy niektórzy to zrozumieją?
Dbanie o wizerunek to nie jest ustawka z przyjemniaczkiem który nie zadaje niewygodnych pytań (no takie dwa-trzy kontrolowane pstryczki żeby nie wzbudzać podejrzeń) miesiąc po przejęciu klubu.
Cupiał ze wspólnikami siedzieli nawet pół roku cicho- OK. Tylko że to były czasy gdy większość piłkarskich informacji czerpało się z gazet i to raczej tygodników. Dziś jest internet, twitter, każdy łazi podpięty do netu 24/7- JM ma ledwo 30 lat i niby tego nie ogarnia?
Politykiem na pewno byłby świetnym. Poukładał się z kim trzeba, zapewnił sobie, że na taczkach go nie wywieziemy bo jak tylko ktoś się pokręci pod stadionem to dostanie kilka liści, azymut do domu i kopa w dupę.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
|