Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3010
Stary 17.08.2016, 14:12
"Dajmy mu czas" - spoko. Czas na efekty, na dopięcie ostatnich guzików.

Ale chłop przejął Wisłę Kraków, ....a, nie Ludowy Uczniowski Klub Piłkarski "Sobolik" trenujący we wsi Chrostowa, tylko najstarszy działający klub piłkarski w Polsce. To ZOBOWIĄZUJE, m.in do dbania o wizerunek. Kiedy niektórzy to zrozumieją?

Dbanie o wizerunek to nie jest ustawka z przyjemniaczkiem który nie zadaje niewygodnych pytań (no takie dwa-trzy kontrolowane pstryczki żeby nie wzbudzać podejrzeń) miesiąc po przejęciu klubu.


Cupiał ze wspólnikami siedzieli nawet pół roku cicho- OK. Tylko że to były czasy gdy większość piłkarskich informacji czerpało się z gazet i to raczej tygodników. Dziś jest internet, twitter, każdy łazi podpięty do netu 24/7- JM ma ledwo 30 lat i niby tego nie ogarnia?



Politykiem na pewno byłby świetnym. Poukładał się z kim trzeba, zapewnił sobie, że na taczkach go nie wywieziemy bo jak tylko ktoś się pokręci pod stadionem to dostanie kilka liści, azymut do domu i kopa w dupę.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix