Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2999
Stary 17.08.2016, 13:52
Tak w ogóle to czy Pan Szymon Jadczak z Radomia wcześniej zajmował się jakąkolwiek sprawą dotycząca Wisły Kraków na swoim blogu bo nie czytuję. Widocznie teraz Wisła Kraków i nowy właściciel dają im jakieś profity, że każdy chce coś dodać od siebie i wyciągać sprawy z przeszłości. Taka teraz moda?