suikoden napisał(a):

|
wolf nie raz na 3 miesiace tylko zaległości nie mogą sięgać 3 misięcy widze że sie znasz na biznesie ze hoho
|
Niezupełnie. Wystarczy wpłacić cokolwiek żeby piłkarz nie miał prawa rozwiązać kontraktu. Przynajmniej tak było do tej pory, nie jestem pewny co się zmieniło w tej kwestii w ustawie z 27 marca.
Tyle z mojej strony. Ewidentnie tracę czas odpowiadając Ci.
LucjuszWielki napisał(a):

|
Ale jeśli są WAŁKI, które ściga kodeks karny to nei ma znaczenia, że odpowiada do 5 koła tylko do sum za faktyczne wały.
|
Tyle, że to co Król zrobił z Polonią było w 100% legalne (poprzez luki w prawie).