Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2983
Stary 17.08.2016, 13:26
suikoden napisał(a):Wyświetl post
wolf nie raz na 3 miesiace tylko zaległości nie mogą sięgać 3 misięcy widze że sie znasz na biznesie ze hoho
Niezupełnie. Wystarczy wpłacić cokolwiek żeby piłkarz nie miał prawa rozwiązać kontraktu. Przynajmniej tak było do tej pory, nie jestem pewny co się zmieniło w tej kwestii w ustawie z 27 marca.

Tyle z mojej strony. Ewidentnie tracę czas odpowiadając Ci.

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ale jeśli są WAŁKI, które ściga kodeks karny to nei ma znaczenia, że odpowiada do 5 koła tylko do sum za faktyczne wały.
Tyle, że to co Król zrobił z Polonią było w 100% legalne (poprzez luki w prawie).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2016 o godz. 13:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!