Szkoda, że dziennikarz nie zapytał, jak to jest, że w 2013 roku złożył dokumenty na uczelni wyższej, a w 2014 roku cieszył się już tytułem licencjata

. To jest mistrzostwo! Niestety dziennikarstwo leży w naszym kraju i banalne pytania.
A co do przychodów, to wystarczy poczytać na ten temat. Do wyciągnięcia z klubu na przestrzeni roku jest kilkanaście mln zł(licząc, że trzeba wypłacać część pensji co 3 miesiące).