Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2969
Stary 17.08.2016, 13:11
Szkoda, że dziennikarz nie zapytał, jak to jest, że w 2013 roku złożył dokumenty na uczelni wyższej, a w 2014 roku cieszył się już tytułem licencjata . To jest mistrzostwo! Niestety dziennikarstwo leży w naszym kraju i banalne pytania.

A co do przychodów, to wystarczy poczytać na ten temat. Do wyciągnięcia z klubu na przestrzeni roku jest kilkanaście mln zł(licząc, że trzeba wypłacać część pensji co 3 miesiące).