|
Wolfy - z wiekszością tez zgoda. Ale masz pewność ze Meresinski nie ma zaplecza sponsorskiego któremu obojętne jest to co o nim piszą ? Bez znaczenia z jakiego powodu, ale moze sie okazać ze ma. Z gola dupa i bez $$ do klubu nie wszedł. Bo tu nawet nie ma co sprzedać.
|