Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2956
Stary 17.08.2016, 12:53
Poki co, sytuacja Wisły za panowania Jakuba Meresinksiego jest jak czarna komedia. Nie zmienia to jednak faktu, ze jest jej właścicielem (ścisłej mówiąc właścicielem firmy, w ktorej posiadaniu jest klub) i nie miał zbyt duzo czasu zeby pokazać co teraz bedzie.

zarzuty dotyczące jego osoby nadszarpnęły wizerunek klubu, piłkarze grają wała jakiego dawno przy R22 nie widziano. Ale...
Ma chłop czas. Do konca sierpnia bedziemy wiedzieć na czym stoimy. To nie jest tak, ze ktos jest spokojny po wywiadzie pełnym banałów. Poza kiepska prasa nic nie zepsuł ani nie naprawił. I tak, negatywny obraz medialny mozna bardzo szybko zatrzeć. Gosc musi byc pewny swoich znajomych/środków skoro chce tutaj troche posiedziec.

Jakkolwiek negatywny scenariusz i obraz namalujecie - gość nie przejął klubu po to, by 2 tyg po przejęciu zrzucić go do IV ligi. Nijak mu sie to nie opłaca. Jak bedzie na minusie to po prostu go sprzeda. A co dalej.. Nie'wiadomix'
Mimo wszystko z zainteresowaniem czekam na konferencje.

E: taki mały edit.. Wszyscy przez ostatnie miesiące opowiadali o okropnym dziadostwie w klubie, administracji, braku działu marketingu a nagle oczekują ze JM i MC przejmujac klub od TF-u zlikwidują wszystkie kłopoty. Jak dla mnie mogą byc przedstawiani negatywnie w mediach co drugi dzien, jesli tylko beda dobrze wykonywać swoja robotę i faktycznie maja sponsorskie/finansowe zaplecze. Bo 'uzdrawianiem administracji' kontraktów nie opłaca.
Powód: Ad
Ostatnio edytowane przez pomeran : 17.08.2016 o godz. 12:58.