suikoden napisał(a):

mówię poczekajcie do 31 sierpnia może pan JM was zaskoczy
|
Ja już mam dość zaskoczeń z jego strony, a jako że nie jestem debilem i wiem jak działa biznes to nie mam zamiaru żyć złudzeniami.
Ale niektórym wystarczy nowa zabawka w postaci jakiegoś kopacza i będzie OK.