Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2947
Stary 17.08.2016, 12:42
- Jest pomysł, bym usunął się w cień, dla oczyszczenia całej atmosfery. Kompletujemy zarząd, by przekazać władze ludziom, którzy znają klub na wylot. Po to, by przywrócić Wiśle dobre imię. By pracownicy klubu złapali oddech.


Szykujcie sie, ze teraz klubem bedzie rzadził... Kapka nikt tak dobrze nie zna klubu jak On