- Jest pomysł, bym usunął się w cień, dla oczyszczenia całej atmosfery. Kompletujemy zarząd, by przekazać władze ludziom, którzy znają klub na wylot. Po to, by przywrócić Wiśle dobre imię. By pracownicy klubu złapali oddech.
Szykujcie sie, ze teraz klubem bedzie rzadził... Kapka

nikt tak dobrze nie zna klubu jak On
