Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2016, 12:41
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad to jakaś kopalnia absurdu i beki toczona przez wiadomixa. Fragment o uprawie pieczarek to absolutny hit. Chyba tylko Maciek z klanu lyknal by taką bujdę. Wiadomixa trzeba wyrwać jak chwasta, jedyna szansa na jakąkolwiek normalność.

"Każdy popełnia błędy w mlodosci".

No ja np nie. Skończyłem trzy szkoły (o dziwo nawet udało mi się zdać maturę, to przecież tak ciężkie zadanie), a później studia wyższe na poważnych uczelniach. I znam setki osób które poszły podobna droga. Także .......enie o "bledach mlodosci" można sobie wsadzić w dupe.
I to jest wlasnie Twoj blad. Wiadomix skonczyl gimnazjum i jest wlascicielem Wisly, a Ty?
Jego bledem bylo, ze dal sie nakryc.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 17.08.2016 o godz. 12:42.