suikoden napisał(a):

|
Poczekajmy do 31 sierpnia
|
Wtedy umorzą mu zarzuty, czy może okaże się że ma pieniądze? A może dowiemy się, że któraś z jego firm nie była wydmuszką? Czy też znajdzie się frajer który wejdzie jako sponsor do klubu gimnazjalisty i poniesie PR-owe koszty (zamiast wizerunkowo zyskać, bo po to się przecież sponsoruje)?
Wiecie, jak Król wyciągał kasę z Polonii to przelew z Wiednia do piłkarzy też szedł w nieskończoność i też pewnie byli debile którzy na niego czekali.