Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 17.08.2016, 12:40
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Poczekajmy do 31 sierpnia
Wtedy umorzą mu zarzuty, czy może okaże się że ma pieniądze? A może dowiemy się, że któraś z jego firm nie była wydmuszką? Czy też znajdzie się frajer który wejdzie jako sponsor do klubu gimnazjalisty i poniesie PR-owe koszty (zamiast wizerunkowo zyskać, bo po to się przecież sponsoruje)?

Wiecie, jak Król wyciągał kasę z Polonii to przelew z Wiednia do piłkarzy też szedł w nieskończoność i też pewnie byli debile którzy na niego czekali.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2016 o godz. 12:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!