Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2937
Stary 17.08.2016, 12:32
JM nie sprzeda Wisły bo jeszcze nie moze bo nie spłacił jeszcze Wisły BC nie wiadomo jak umowa jest sporzdzona