|
Ten wywiad z JM to czyste mydlenie oczu na uspokojenie sytuacji. Dalej same ogolniki, żadnych konkretow, na trudne pytania brak jasnych odpowiedzi. A to że JM usunie sie w cień jak zajdzie taka potrzeba, można rożnie interpretować, niekoniecznie że sprzeda klub
|