Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 17.08.2016, 12:29
Zarządu jeszcze nie ma, bo prezesem miał być JM, ale po tym jak wytworzyła sie taka atmosfera wobec klubu, zdecydowano, ze usuwa sie w cień. I aby poprawić atmosferę i zacząć naprawiać wizerunek trzeba znaleźć nowego prezesa, najlepiej medialnego, związanego z Wisła. Stad opóznienie. Na konferencji będzie sprawdzam - zobaczymy te nazwiska.

Mało osób tez zwróciło uwagę na istotny moim zdaniem fragment "nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji, ale jesli będzie taka potrzeba to całkowicie sie usunę".
Moim zdaniem on tu prawie wprost przyznaje, ze sa zainteresowani, którzy chcą od niego odkupić Wisle.

I ja właśnie o tym pisałem. To działa w dwie strony. Tak samo jak nie ma co po jednym wywiadzie we wszystko wierzyć i liczyć, ze z Wisła wszystko będzie dobrze tak samo nie można tez poddawać sie tak mediom/plotkom, ze będzie jakaś katastrofa. Trzeba po prostu zaczekać co przyniosą najbliższe tygodnie i wydać wyrok w oparciu o fakty.