|
Lukasz z drugiej strony oni zdają sobie sprawę ze jak nie przyniosą czegoś pozytywnego na konferencje to konferencja będzie atakiem na JM w postacie jego przeszłości.
Szczerze sam bym wolał zrobić konferencje jako wniosę coś co ludzi udobruchać niż iść na konferencje czyli pod topór.
Bo wiadomo ze jak nie będzie czynów to nikt w nic mu nie uwierzy.
|