For_FuN_ napisał(a):

|
Ten wywiad naszego gimnazjalisty jest przerażający. Facet jest upośledzony umysłowo... "Głupoty. Trwa po prostu śledztwo. Ludzie są zawistni, czasem nie potrafią sobie poradzić w życiu i składają donosy, rzucają pod nogi kłody. Niektórzy są bardziej wysportowani i je przeskakują, a inni się potykają.".
|
kolejny raz gnida gimnazjalna obraża porządnych, normalnych i uczciwych ludzi. Twierdzi, że KAŻDY POPEŁNIA BŁĘDY, KAŻDY POPEŁNIA W ŻYCIU PRZESTĘPSTWA, KRĘCI I OSZUKUJE.
Panie gimnazjalisto. NIE! NIE KAŻDY KRADNIE OSZUKUJE i NIE PŁACI PODATKÓW.
Większość uczciwie się uczy, nastepnie pracuje i płaci podatki.