bódyń napisał(a):

W sumie tak ale tam pisze ze rowneiz moze trenerem Oby nie trenerem.
|
Oby nikim. Hajto to chodząca patologia. Gość ma mniej mózgu od niemrawego, nie wspominając o tym, że Wisły nigdy sympatią nie darzył. To już Tomek Kulawik jest bardziej ogarnięty. Zresztą już łączenie tego typa z Wisła jest kompromitujące.