Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2914
Stary 17.08.2016, 11:53
Wy naprawdę myślicie że JM powinien tutaj przyjść z gotowa kadra pracownicza? Znaczy co, wszystkich starych z miejsca wyrzucić? Owszem, tempo ich działania jest niezbyt dobre ale nie popadajmy w paranoje.

BTW, widać ile warte te przecieki prasowe. JM miał już dawno balowac za hajs Cupiala na Cyprze itd. Citko już dawno miał się wypisać z tego biznesu. A jak widać dalej są na miejscu i nie wygląda żeby coś się zmieniło.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.08.2016 o godz. 11:57.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."