|
Czas pokaże czy Jakub Meresiński jest tylko zwykłym wizjonerem z "fabryki marzeń" Niestety jeśli chodzi o reputację, to kiepska sprawa i ciężko będzie ją przez kilka najbliższych lat podreperować. Znając pewne fakty z życia nowego właściciela, rozsądek nakazuje daleko posuniętą ostrożność. Trzeba temu panu patrzeć na ręce bo w grę wchodzi przyszłość Wisły - naszego ukochanego klubu. Nie powinien mieć o to żadnych pretensji, jeżeli jego zamiary wobec Wisły są uczciwe.
|