LucjuszWielki napisał(a):

|
Skoro gosc przyznal ze nei jest milionerem, tzn ze kasą nie załata dziur ktore obecnie mamy. Jeśli nie kasą to tak jak pisał poprawą wielu struktur w klubie, ALE do tego trzeba miec ludzi. W takie coś wchodzi się mając z góry określony plan, a on teraz REKRUTUJE ludzi do pracy... To już mowi wiele jak bedzie wygladac ta budowa klubu...
|
Często się z Luckiem nie zgadzam, ale tutaj zapodał jak krowie na rowie sens wywiadu JM. Gdyby ten wywiad miał miejsce zaraz po ujawnieniu problemów prawnych, to jeszcze od biedy by to uszło. Jeżeli ktoś ma pomysł na prowadzenie klubu (a duet M-C twierdził, że ma od samego początku) to ma również plan i ludzi. Lucek opisał to w jakiej ciemnej dupie w tej chwili jesteśmy i nie ma co się podniecać kolejnymi 5 wywiadami, tweetami czy wpisami na Fb klub o sponsorach czy transferach..........