Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 17.08.2016, 11:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba sobie kpisz. Pod stadion tak. Na stadion to JAWNE APROBOWANIE DEGRADACJI WISŁY DO NIŻSZYCH LIG Z PRZYCZYN POZASPORTOWYCH. Koniec kropka. Kto będzie wspierał ciemne interesy JM, ten nie jest kibicem Wisły Kraków, tylko zdrajcą. Nie wyobrażam sobie, by ktoś chodził na stadion dopóki ten typ nie sprzeda Wisły komukolwiek innemu.
To kur** nie chodź "kibicu" rzeczywiście pomożemy Wiśle olewając mecz, piłkarze powinni czuć wsparcie, rzygać mi się chce jak patrzę na twój post, kim ty kur** jesteś żeby mówić kto jest kibicem Wisły a kto nie