Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.08.2016, 11:19
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Można jeszcze jeden cytat wrzucić:

Kompletujemy fajny zespół, który zna klub, wie, co się z czym je. To miejscowy team oparty na działaczach piłkarskich, ludziach ze środowiska piłkarskiego. Również ze środowiska kibiców.

kolejny gwóźdź do trumny.
Skoro gosc przyznal ze nei jest milionerem, tzn ze kasą nie załata dziur ktore obecnie mamy. Jeśli nie kasą to tak jak pisał poprawą wielu struktur w klubie, ALE do tego trzeba miec ludzi. W takie coś wchodzi się mając z góry określony plan, a on teraz REKRUTUJE ludzi do pracy... To już mowi wiele jak bedzie wygladac ta budowa klubu...