suikoden napisał(a):

|
Franeklowcabramek ja napisałem, żeby wstepnie dać czas do 31 sierpnia a potem minimum pół roku trzeba by zobaczyc co sie zmieniło to nie Abramowicz który wejdzie da kase kupi kilka gwiazdek i juz u nas trzeb budować od nowa cała strukture klubu której tak naprawde nie było
|
Dokładnie. I teraz tak, szacunek dla Pana Bogusława Cupiała za te wszystkie lata ale za to jak zaniedbał administracyjną część klubu i przede wszystkim marketing to należy się porządna bura. Niektórzy może napiszą, że to zależało od zarządu Wisły, który w ostatnich latach był jaki był. No dobrze zgoda ale to właściciel podejmuje też główne decyzje wraz z radą nadzorczą. Nie powiecie chyba, że BC był tylko właścicielem na papierze i do jego obowiązków należało tylko przyjmowanie i zwalnianie trenerów oraz od czasu do czasu dawanie kasy?