Cytat:
|
Wolę Ondraska, który będąc w słabej formie wciąż jest lepszy niż Drzazga
|
Ale tak obiektywnie to w czym jest lepszy w tej chwili wg Ciebie?
Że biega i walczy, nawet bezproduktywnie?
Drzazga w ostatnim meczu zepsuł ze 2-3 sytuacje bramkowe.
Może brakło szczęścia, może chłodnej głowy, może umiejętności albo doświadczenia, ale ZEPSUŁ oznacza, że JE MIAŁ, czyli jednak wychodził na pozycje, pokazywał się do gry, piłka go jakoś tam szukała ...
Niestety nie potrafię sobie przypomnieć kompletnie nic pozytywnego ze strony Ondraska w tej rundzie, jeśli idzie o akcje bramkowe. Każdy chyba lubi takich walczaków, ale my potrzebujemy bramek!
Nie ma co się spodziewać, że ktokolwiek dojdzie do składu, więc NIESTETY nasza nadziejach w cudownym złapaniu formy przez naszą młodzież.
Z całym szacunkiem dla Ondraska - więcej nadziei obecnie daje ogrywanie Drzazgi.
Takie czasy nam nastały ...