Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11440
Stary 16.08.2016, 22:34
Dajcie spokój, Wisła i Stępiński nie byli sobie pisani od samego początku. U nas grał na skrzydle, gdzie z jego dryblingiem a raczej jego brakiem kopał się po czole. W ataku grał wiadomo kto, bez względu na formę, bo "legenda".

Też nie uważam go za jakiegoś super grajka, pewnie przepadnie w tym Nantes bo po prostu nie ma techniki na lepsze ligi. W Ruchu wybił się, bo dostał szansę na więcej niż jedno spotkanie na swojej nominalnej pozycji - coś, czego w Wiśle by nie uświadczył.
Odpowiedz cytując