Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2839
Stary 16.08.2016, 22:18
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
Więc tak:

Padła na tym forum i nie tylko na tym teza. Brzmiała ona najprościej mówiąc: "jest źle w ruchu kibicowskim"

Padły rzeczowe argumenty.

Tą tezę i argumenty poparło dużo osób

Kolejnym naszym celem powinno być co należy zrobić by to zmienić.

A następnie zacząć działać.

To forum po to powstało. By łatwiej wymieniać poglądy, by się bardziej jednoczyć w wspólnych sprawach itd. .

Więc ruszymy dupy i coś zaczniemy robić czy będziemy bezczynnie stać i patrzeć?

Nie wiem jak Wy ale w mojej ocenie słowo Cała Wisła Zawsze Razem przestało być w niedzielę słowem pustym. Przez sektor D i E. Widziałem w nas jakiś zalążek siły. Przekształćmy to w coś dobrego.
Nie za miesiąc, nie po sezonie ani po rundzie, nie za kilka lat. Teraz.
c. napisał(a):Wyświetl post
A skad wiesz ze z nielegalnego zrodla a gwarancje bankowe sa podrobione?

Nic nie wiecie poza tym ze sciągał na maturze dlatego zadnego protestu nie bedzie. Bo nie ma przeciw komu i przeciw czemu protestowac.. jak na swiatlo wyjda wszystkie DOWODY to wowczas wrocimy do tematu.

Czy ma kase na Wisle? Nie wiecie. Co z transferami? Nie wiecie. Co na to Cupial? Nie wiecie. Jakie ma plany na przyszlosc zwiazane z Wisla Meresinski? Nie wiecie. Co na to Citko? Nie wiecie. Co ze sponsorami? Nie wiecie.

Cala reszta to domysly zmieniajace sie jak w kalejdoskopie., kazdy dziennikarz dla paru klikniec co innego pisze. A na dzis dzien nie ma nic oficjalnego
qrwa jakie ściąganie na maturze? Przecież chłop nawet nie podszedł do matury bo załatwił lewy papier że ją zdał i z tym poszedł na studia. Baaa dodatkowo na szczescie ktoś to wyłapał i przyj..bał wyrok.

Właśnie dlatego ma być protest bo nic nie wiadomo, cisza, mija miesiąc nikt nic nie wie, właściciel milczy, klub się stacza po równi pochyłej w dół pod każdym względem, po piłkarzach też widać, że ta sytuacja siedzi im na głowie bo nie wiedzą na czym stoją. Właścicel w ciągu miesiąca miał 5 min na spotkanie się z zawodnikami?!?! Gdzie tu jakiś szacunek?