Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.08.2016, 21:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Oświadczenie SKWK nie musi być agresywne, wystarczy, że będzie mądre. I przypomni, że kibice oczekują wywiązania się z publicznych deklaracji oraz realnych ruchów polepszajacych sytuację

Pozdrawiam
AAAAHAHAHAHAHAAHA SKWK... AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... prosze Cie ktos normalny nanich jeszcze liczy?