Markus napisał(a):

Oświadczenie SKWK nie musi być agresywne, wystarczy, że będzie mądre. I przypomni, że kibice oczekują wywiązania się z publicznych deklaracji oraz realnych ruchów polepszajacych sytuację
Pozdrawiam
|
AAAAHAHAHAHAHAAHA

SKWK... AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... prosze Cie ktos normalny nanich jeszcze liczy?