Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 16.08.2016, 20:08
Myślę, że hasło Cała Wisła Zawsze Razem przyciągnęłoby wielu na manifestację. To trzeba robić już, jak najszybciej, jeszcze w sierpniu. Potrzeba tylko organizatora i odpowiedniej obstawy medycznej możemy się zrzucić na nią
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!