Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2790
Stary 16.08.2016, 17:28
Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Cos musiał robić w klubie z prezesem szefem kuchni, wychodząc z pracy przy rondzie ofiar Katynia na przejściu dla pieszych zatrzymało sie przede mną czarne porsche panamera na tablicach WPR, a za kierownica uśmiechnięty biznesmen bez matury wraz z coraz bardziej rozpoznawalnym w środowisku restauratorem Fabio. Jechali w stronę Balic wiec może odebrać osobiście jednego z pięciu obiecanych zawodników, kto wie.
Porsche Panamera?

Myślałem, że on Cayennem jeździ.



PS: Fajna stylóweczka, w szczególności sweterko-płaszcz

Ostatnio edytowane przez heoij : 16.08.2016 o godz. 17:33.