|
Nie wiem, czemu jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy śmiali się z FraMata, kiedy ten pisał, że Ondrasek to katastrofa?
I nie... wcale nie odczuwam satysfakcji.
Wolałbym się pomylić.
Jednak tak głupio się składa, że nie tylko w tej sprawie miałem rację.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|