Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: LG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2766
Stary 16.08.2016, 13:47
Fantastyczny nius! Dyrektor sportowy i -o zgrozo - właściciel od rana pracują w klubie!

Cudo! Niespotykana sytuacja! Nius dnia. Plan pracy JM i MC:
7.00 przegląd sekretarek
7.30 papiros
8.00 dostosowywanie dokumentów własnych do potrzeb kodeksu handlowego
8.30 fota na fejsa jak pracuję
9.00 prostowanie bananów
9.30 spotkanie z trenerem, prośba o autografy, zwłaszcza od Głowackiego
10.00 business lunch w gronie jednoosobowego zarządu
10.30 papiros
11.00 call z potencjalnymi inwestorami z branży fryzjerskiej
11.30 Selfie z Citką jak pracuję
12.00 wyjazd na trening do myślenic
12.30 call z firmą leasingową, przedstawienie deklaracji spłaty zadłużenia sięgającego 100 000 w oparciu o papiery z renomowanych włoskich firm
13.00 dotarcie do Niepołomic, bo się z Myślenicami jebło
13.30 odwołanie spotkanoia z drużyną
14.00 zapiekanka na StatOil
14.30 dupcenie na Igołomskiej
15.00 call z SKWK na temat ostatnich zmian ze zmianami
15.30 rower górski
16.00 rower kolarski
16.30 rower raz dwa trzy pedałuję
17.00 wybór torebki dla Joanny J. nowej twarzy Wisły Kraków
17.30 pizza z wiceprezesem
18.00 basen
18.30 wylot do Częstochowy leasingowanym czarterem

Kolejny dzień pracy: pod koniec listopada.
rotfl lol2 buhahahahha