Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 16.08.2016, 13:11
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Czyli taktyka, jak widzę, typowo na remis. Bo chyba nie sądzisz, że taką ofensywą zdołamy strzelić bramkę?
Lepszy już remis niż kolejna porażka!
A kogo chcesz dać do ataku? Ondraska, który kopie się po czole? A na 10 może Popovicia?, który ma umiejętności piłkarskie bliskie zera? Na defensywnego Urygę?, który podaje w poprzek i do tyłu? Na 100 rozegranych spotkań w ekstraklasie strzelił 0 bramek i zaliczył 0 asyst! Podaj swój skład!
Odpowiedz cytując