wolfu napisał(a):

|
Czyli taktyka, jak widzę, typowo na remis. Bo chyba nie sądzisz, że taką ofensywą zdołamy strzelić bramkę?
|
Lepszy już remis niż kolejna porażka!
A kogo chcesz dać do ataku? Ondraska, który kopie się po czole? A na 10 może Popovicia?, który ma umiejętności piłkarskie bliskie zera? Na defensywnego Urygę?, który podaje w poprzek i do tyłu? Na 100 rozegranych spotkań w ekstraklasie strzelił 0 bramek i zaliczył 0 asyst! Podaj swój skład!