Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 16.08.2016, 12:43
Z tego co krążą plotki Wisła będzie miała dużo kasy bo będziemy spółką która będzie tylko pośrednikiem większych interesów JM , ale to oznacza ze tak jak inne spółki które miał JM jesteśmy na chwile a potem 4 liga przy dobrych wiatrach. Jedyne co nas moze uratować to ktoś kto kupi Wisłe i za nią przepłaci