Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2748
Stary 16.08.2016, 12:32
Jaki jest ku*** problem zebrać się w pareset osób przyjść pod stadion i dorwać gada meresińskiego czy kogokolwiek jakiekolwiek informacje bo już ku*** nie mogę czytać i słuchać tego całego lamentu i pier******* czas na je**** konkrety a jak nie to wyp******* bo to jest ku*** WISŁA KRAKÓW a nie Bruk Bet Nieciecza, zamiast napierda*** w klawisze ruszmy się na R22 i pokażmy co o tym wszystkim myślimy kur**!!!